EKİPMANLAR

DJ EĞİTİMİ EKİPMANLARI

Pioneer DJ CDJ-TOUR1 Katlanabilir Dokunmatik Ekranlı Player

CDJ-TOUR1 ile festivalden arenaya tur atın ve en üst düzeyde performans gösterin.

CDJ-TOUR1, kullandığınız sıcak yüksek çözünürlüklü sesi ve herhangi bir etkinlik boyutunu ölçeklendirmek için kaliteli ses bileşenleri ekler. Ayrıca, CDJ-2000NXS2 ile aynı şekilde tanıdık düzen ve özellikler ve büyük bir katlanabilir dokunmatik ekranla, en çok önem verdiğinde zahmetsiz bir kontrol elde edersiniz.

 

ESS Technologies tarafından üretilen 32 bitlik bir D / A dönüştürücü, büyük ölçekli etkinlikler için gereken süper yüksek ses düzeylerinde dahi inanılmaz düşük gürültü ve bozulma sağlar. Artı 96 kHz / 24 bit ses kartı yüksek çözünürlüklü ses üretirken, ayrı güç kaynakları istenmeyen sesleri daha da azaltır.

Pioneer DJ DJM-TOUR1 Katlanabilir Dokunmatik Ekranlı 4 Kanal Dijital Mikser

DJM-TOUR1 ile festivalden arenaya tur atın ve en üst düzeyde performans gösterin. Pro DJ Link vasıtasıyla 4 adede kadar CDJ-TOUR1’e bağlayın ve her performansın sağlam, güvenilir kurulumundan keyif alın.

DJM-TOUR1, kullandığınız sıcak yüksek çözünürlüklü sesi ve herhangi bir etkinlik boyutunu ölçeklendirmek için profesyonel kalitede ses bileşenleri ekler. Ses kalitesinde herhangi bir kayıp olmaksızın evin önüne doğrudan bağlanabilmeniz için bir AES / EBU dijital çıkışı bile var ve izleri ayrı ayrı izlemenize izin veren 2 bağımsız kulaklık bölümü.

Ayrıca, DJM-900NXS2 ile aynı şekilde tanıdık düzen ve özelliklere ve geniş bir katlanabilir dokunmatik ekrana sahip olmanız, en çok önemsediğiniz zaman zahmetsizce kontrol altına alınmasını sağlar.

 

ESS Technologies tarafından üretilen 32 bitlik bir D / A dönüştürücü, büyük ölçekli etkinlikler için gereken süper yüksek ses düzeylerinde dahi inanılmaz düşük gürültü ve bozulma sağlar. Artı 96 kHz / 24 bit ses kartı yüksek çözünürlüklü ses üretirken, ayrı güç kaynakları istenmeyen sesleri daha da azaltır.

Pioneer DJ dDJ SX 2 DJ Controller

4 kanallı DDJ-SX2 denetleyicisi, önceki modelin başarısı üzerine kurulu ancak üst düzey DDJ-SZ: Çok renkli işaretleme noktalı LED’li Performans Pedleri ve on-jog cue geri sayımından iki özellik taşımaktır.

 

Hız Modu, uyguladığınız basınç miktarı ile örnek hacimi kontrol etmenizi sağlarken, Quantized Hot Cues, Roll, Slicer Loops’u kaydetmek ve etkinleştirmek için shift  tuşuna basarsınız. Çok renkli arkadan aydınlatmalı LED’ler, hangi modların oynadığına dair görsel bir referans sağlar ve Rekordbox’da önceden belirlediğiniz işaret noktalarını yansıtacaktır.

 

Tam boyutlu jog tekerlekleri, mükemmel bir çizilme tepkisi için optimize edilirken, işaretli geri sayımlı ışık işaret noktası işaretçileri, dizüstü bilgisayar ekranınıza bakmadan zahmetsizce kontrol sağlar.

Pioneer DJ DM-40 Aktif Referans Monitör

FRONT LOADED BAS REFLEKS sistemine sahip olan  4 inçlik fiberglass monitörler, bu sayede duvarın hemen önüne konumlandırıldıkları takdirde daha güçlü ve yoğun bir bass duyumu yaratarak mükemmel bir performans sergilerler. DM-40’ın 3/4 inç yumuşak dome tweeterları üst frekansları daha geniş bir açıyla iletmek için tasarlanmıştır. Bu sayede hem dinleme noktasında hem de etrafında 3d stereo duyum keyfini yaşayabilirsiniz.

B&W 684 S2 Front Loudspeakers

 • B&W tarafından geliştirilen iki adet 5 inçlik mid/bas, bir adet de 1 inçlik tweeter ile kullanıcılarını karşılayan ürün, 150 Watt’lık ses çıkışıyla hem tekli hem de takım halinde kullanıldığında muazzam sonuçlara imza atıyor.
 • Parlak ve doğal sesler sunan sürücüler, müzik eserlerindeki ayrıntıların işitilebilmesini sağlarken film ve oyunlardaki ses efektlerini de eksiksiz oluşturuyor.
 • Geniş frekans aralığı sayesinde dijital içeriklerdeki sesleri, aslına uygun şekilde yeniden hazırlayan ürün, teknik yeterlilikleriyle beğeni topluyor.
 • Özenle tasarlanan hava portu, bas tonlarının ideal formda duyulabilmesine imkan tanıyor.

B&W HTM62 S2 Center Speakers

Merkez kanal hoparlörü

Yeni 600 Serisindeki HTM6 merkez kanal hoparlör , zahmetsizce saf bir ses ortamı yaratan, ödüllü Continuum ™ koni teknolojisine sahiptir. Bu en yeni yinelemede, HTM62 S2 ve HTM61 S2’yi daha küçük, daha çok tercih edilen bir boyuttan 603 eşleştirme performans düzeyi sunan güçlü, yumruklu bir hoparlörle birleştirildi.

 

Yeni 600 Serisi, 38kHz’lik ayrılma performansı sunan, kanıtlanmış Dekuplajlı Çift Kubbe tweeter’ın zarif ve yükseltilmiş bir versiyonunu benimsemiştir.

 

Sesler ve enstrümanlar, pürüzsüz, hassas Continuum ™ koni orta kademe sürücüsü sayesinde saflık ve hassasiyetle teslim edilir.

B&W HTM62 S2 Center Speakers

Şık ve kompakt M-1 uydu hoparlörü, 2.1 sisteminde bir subwoofer ile veya Mini Tiyatro sistemlerimizin omurgası olarak kullanılabilir. İçten dışa, M-1 birleşik bir sistem olarak tasarlandı. Tasarımı, ısmarlama geçitten iki parçalı kapaklı kabine kadar tamamen entegre bir şekilde gelişti. Tam kapsamlı performans. Tek bir M-1 çiftinin özel stereo hoparlörlerinizin rolünü üstlenebileceği şekildedir. Hoparlörün çok yönlülüğü, alan ne kadar garip olursa olsun, herhangi bir ev ortamına mükemmel şekilde uyum sağlamasına izin verir.

B&W ASW610 Subwoofer Speakers

ASW610’un uzun mesafeli 250mm sürücüsü, yüksek kaliteli düşük frekanslı çıkış için gereken büyük hacimli havayı hareket ettirmesine izin verir ve audiophile standardı olan 200W Sınıf D amplifikatörü, kompakt ünitenin serin kalmasını sağlar. ASW610 subwoofer, daha küçük olan ASW608 ve ASW610XP’nin tüm güç gücü arasında çok mutlu bir ortam sunar. Uzun mesafeli 250mm sürücüsü ASW610’un yüksek kaliteli düşük frekanslı çıkış için gereken büyük hacimli havayı hareket ettirmesine izin verir ve audiophile standardı olan 200W Sınıf D amplifikatörü, müzik veya film eylemi sırasında bile kompakt ünitenin serin çalışmasını sağlar fırtına 600 Serisi subwoofer’ların hepsinde, bas sürücü diyaframları, ses bobini ve basınçlarının uyguladığı muazzam fiziksel kuvvetlere dayanmak için gereken sertliği sağlayan sağlam, ince ayarlanmış bir kağıt hamuru, Kevlar elyafı ve reçineden oluşur. kabinin içinde. Ultra sağlam yapı çarpma bas, davul tekmeler ve özel film efektleri sunar. Deformasyon minimuma indirilmiştir; bas hassasiyeti, gücü ve keyfi en üst düzeye çıkarılır.

Rekordbox (Software)

Rekordbox DJ yazılımı; DJ’lere rekordbox içerisinde bütün set hazırlıklarını yapma – cue, loop, tag ekleme – ve kolaylıkla diz üstü bilgisayarlarına bağlayıp çalma imkânı sunuyor. Artık DJ’ler, müzik listelerini farklı bir yazılıma taşımak zorunda değiller ve CDJ’lerde ya da XDJ’lerde performanslarını gerçekleştirmek için aynı müzik listesini kullanabilirler.  Yazılımın GUI ara yüzü, DJ’lere zahmetsiz şekilde kontrol sunmak üzere Pioneer DJ controllerların bir aynası olarak dizayn edildi.

Rekordbox DJ yazılımı, müzik yönetiminden set hazırlığına, performanstan setlerin gözden geçirilmesine kadar her aşamada teknik ve işlevsel olarak DJ’leri ve müzikle uğraşan profesyonelleri bambaşka bir müzik deneyimine davet ediyor.

MÜZİK PRODÜKSİYONU EĞİTİM EKİPMANLARI

KRK Rokit 8 G3 Aktif Referans Hoparlör

KRK, tasarladığı aktif referans ve performans hoparlörleriyle, tüm dünyada endüstri standartlarını yeniden yazmış ve çıtayı yukarılara çekmiş bir markadır. 1986’dan bu yana kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı temel hedef olarak benimseyen KRK mühendisleri, ürettikleri her yeni seride KRK teknolojisini bir adım daha ileri götürmeyi hedefliyor. Yüksek bütçeli profesyonel stüdyolardan ev stüdyolarına kadar, heryerde rastlayabileceğiniz KRK ürünleri, milyonlarca kullanıcısına fiyat performans olarak en iyisini sunuyor. Minimum bütçeyle optimum performans arayanların vazgeçemediği KRK, ülkemizde ve dünyada profesyoneller tarafından en çok tercih edilen performans/referans hoparlörlerinin başında geliyor.

Aradığınız çözümleri tek bir kabinde birleştiren Rokit serisi stüdyo ve performans monitörleri, olağanüstü bir duyum için KRK mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Tüm frekanslara verdiği flat tepki, size en doğru ve doğal duyumu sunarken, yüksek volume’larda bile bozulmayan berrak sesi ile doğru ve güçlü sesi arayan müzik yapımcıları için kesin çözüm.

Focusrite Scarlett 6i6 MK2 Ses Kartı

6 giriş 6 çıkışa sahip son nesil 6i6 USB ses ara yüzü 2’den fazla analog girişten fazlasını isteyenler için idealdir. 6i6 2 adedi Scarlett preampları olan 4 analog giriş sunar. Ayrıca üzerinde iki adet bağımsız kulaklık çıkışı da mevcuttur.

Bütün büyük DAW’lar ile Mac ve PC platformlarına uyumludur.

30 yıllık tasarım tecrübesine dayanarak Focusrite tamamı doğal ve birinci sınıf sese sahip preamplar kullanmaktadır. Düşük öz gürültü, eşsiz headroom, minimum distortion ve inanılmaz bir dinamik aralık sunar.

Logic Pro X (Software)

Logic Pro X, Logic’in şimdiye kadarki en ileri düzey sürümüdür. Profesyonel müzik yapımı, düzenleme ve miks işlemleri için gelişmiş yeni araçlar yaratıcı sonuçları hızlı bir şekilde elde etmek üzere tasarlanan modern bir arabirim etrafında oluşturulmuştur ve gerektiğinde daha fazla güç sağlar. Logic Pro X’te çok büyük miktarda müzik aleti, efekt ve loop koleksiyonu bulunur, harika sesli müzik üretmek için eksiksiz bir araç takımı sağlar.

 

Güçlü Yeni Arabirim

 

 • Track Stacks ile birden fazla izi birleştirin ve kontrol edin veya zengin, katmanlı müzik aletleri yaratın
 • Akıllı Denetimler, birden fazla yazılım ekini ve parametreyi tek bir hareketle kontrol etmenizi sağlar
 • Geliştirilmiş Mikser kanal eklemelerini daha etkin bir şekilde taşımanızı, kopyalamanızı ve atlamanızı sağlar
 • Düzenleme İşaretçilerini kullanarak parça bölümlerini hızlıca yeniden sıralayın ve yeni fikirler deneyin
 • Otomatik kaydetme çalışmalarınızı güvende tutar
 • Yeni özet görünümle Score düzenleyicisinde daha fazla sayıda performansınızı görün ve düzenleyin

 

Profesyonel Müzik Yapımı

 

 • Flex Pitch ile detone olan vokalleri düzeltin ve kaydedilen sesin melodilerini değiştirin
 • Flex Time kullanarak her kaydın zamanlamasını ve temposunu kolayca düzenleyin
 • Bir veya birden çok izi kaydedin ve kesintisiz olarak giriş ve çıkış yapın
 • Kayıt klasörleriyle kayıtları düzenli tutun ve Quick Swipe Comping ile hızlıca kompozisyonlar oluşturun
 • Kesintisiz olarak herhangi bir kanal şeridi için otomasyon kaydedin veya yazılım eki parametresi kaydedin
 • iPad’de Logic Remote kullanarak odanın her yerinden müzik oluşturun ve miks işlemi yapın
 • 64 bit mimarisi yüzlerce izden ve örnek müzik aletinden oluşan büyük projeleri destekler

Rode NT1-A Kit Kardiot Kondensatör Mikrofon

Rode NT1 Kit, yeni nesil yüksek diyafram condenser mikrofondur. Yeni kapsülü ile soundları çok düşük gürültü ile sunabilmektedir. Kasasının içinde Lyre teknolojisini kullanan dahili süspansiyonu vardır. Yıllarca süren yüksek mühendislik ürünü olan NT1 Kit, dünyanın en sessiz condenser mikrofonu olma özelliğine sahiptir. Tüm gövdenin eşit ve düzgün kaplanması için silah kaplamasında kullanılan son derece dayanıklı seramik ile kaplıdır.

Novation Launchkey 61 MK2 Midi Klavye

61 tuşlu keyboard’un 50 adet kontrol düğmesi mevcut ve çok renkli padleri vardır. Launchkey ile DAW mikserinizi ya da enstrümanınızı kontrol edebilirsiniz. Kontrol yüzeyi, Lauchkey ve Launchpad iPad yazılımlarını kontrol edebilmek için özel olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca Mac ve Windows’da çalışan V-Station & Bass Station synth plug-inleriyle de uyumludur.

Novation Launchkey (MK2), Logic Pro X’i kullanarak elektronik müzik üretmenin ve gerçekleştirmenin en hızlı ve en kolay yoludur. USB vasıtasıyla takın ve anahtarlar, geçiş tuşları, topuzlar ve hız duyarlı RGB tuşları, oturum görünümünüzün, aletlerin, efektlerin ve karıştırıcının derhal kontrol edilmesini sağlar. Tam renkli RGB LED’leri, hız duyarlılığı atımlarınıza gerçekten biraz hisse vermenizi sağlarken kliplerinin rengiyle de eşleşecekleri anlamına gelir. Launchkey, ancak sesi istediğiniz gibi şekillendirmenize izin vermek için tasarlanmıştır. Alet ve efektlerinizi ayarlamak için sekiz kaya gibi katı döner düğmeler kullanın ve karıştırıcıyı elle kontrol etmek için dokuz adanmış geçiş cıvarı kullanın. 61-nota synth tarzı klavye, hafif, hızlı ve çok kolay oynamakla birlikte, aynı zamanda hız duyarlıdır ve böylece gerçekten anlamlı performanslar yaratabilirsiniz.

DİĞER EKİPMANLAR

 

Imac 27 inch Bilgisayar, Fender Acoustic Guitar, Philips Fidelio Stüdyo Kulaklığı ve Bowers&Wilkins PX Stereo Kulaklık