HAKKIMIZDA

Future Focus ÇANAKKALE’nin ilk ve tek müzik prodüksiyon ve dj okulu olarak kapılarını siz değerli misafirlerimize açıyor.

İster dinleyici olun isterseniz müzik yapımcısı, günümüzde müzik iyice bilgisayar ortamına taşınmış durumda. Artık bir müzik prodüksiyonunu bilgisayarda başlatıp, bilgisayarda bitirebiliyoruz.

 

Müzik prodüksiyonu derslerimiz; hızla gelişen bu ortamda, teorik ve pratik bilgi gerektiren; dijital ortamda ses kaydetme/oluşturma ve sunuma hazır hale getirme sürecinin tüm aşamalarını (kayıt, edit, miks) öğretmeyi hedeflemektedir.

 

Future Focus’da aklınızdaki müziği gerçeğe dönüştürmek için size gerekli olacak tüm bilgi donanımı verilir. Eğitimlerimizin en büyük amacı, öğrencilere müzik yapımı konularında her yönde donatılmış bir eğitim vermenin dışında ayrıca, özgünlük ve yaratıcılık kabiliyetlerini geliştirmektir.

Ayrıca Future Focus’un DJ’lik kurslarında seviyenize göre seçebileceğiniz eğitimlerimiz bulunmaktadır. Hobi amaçlı DJ’lik’ten profesyonel DJ’lik yapmak isteyenlerin talebine göre bir çok seçeneğin bulunduğu eğitimlerimizde DJ’liği sadece öğretmekle kalmayıp DJ’lik mesleğinin ayrıntılarını, DJ’liği bir yaşam biçimi olarak sürdürebilmeniz için gereken tüm detaylar DJ derslerinde anlatılmaktadır. DJ’lik nasıl yapılır? DJ ne yapar? Ekipmanlar nasıl kullanılır? DJ sektörde nasıl iş bulunur? gibi daha bir çok sorunun cevabını Dj’lik eğitimlerimizde bulabilirsiniz.

 

Dünya şartlarında oluşturulmuş son model ekipmanlar ile kurulmuş fantastik stüdyo yapısıyla, özgün bir eğitim anlayışını benimsediğimiz  Future Focus’a sizi  bekliyoruz. Ücretsiz demo dersler ile hayalinize açılan kapıdan ilk girişi yaparak, kendinize yeni bir hobi ya da kariyer  yaratabilirsiniz.

DEMO DERS İÇİN FORMU DOLDURUNUZ…